logo

Grupul Hirsch

contact_groupe

Managementul calitatii

Contact

 
Punct de lucru Rascruci (Sediu central)
S.C. HIRSCH POROZELL S.R.L.
Societate cu răspundere limitată
RO-407107, Sat Rascruci nr. 368A comuna Bontida jud. Cluj
J12/4272/2005
RO 18198580
Capital social: 18 292 800 RON
Tel: +40-(0)264-207171
Fax: +40-(0)264-207190
office.cluj@hirsch-gruppe.com
http://www.hirsch-porozell.ro
Punct de lucru Timisoara
RO-300517, Calea Sagului nr 201 , loc. Chisoda, comuna Giroc , Jud Timis


Punct de lucru Sfantu Gheorghe
RO-520077, str Lt. Paius David 13-15, Jud Covasna


Punct de lucru Bucuresti
RO-077025, soseaua Alexandriei nr 292, Bragadiru, Jud Ilfov



Date contact Divizia Ambalaje

Alin Furo:
0729140476
E-mail: alin.furo@hirsch-gruppe.com


Date contact Director National de Vanzari:


Viorel Chertes: 0728287153
E-Mail: viorel.chertes@hirsch-gruppe.com

Date contact Area Sales Manager:

Dan Tusinean: 0731822960 - Sibiu, Mures, Alba, Brasov, Covasna, Harghita, Bistrita.
E-Mail: dan.tusinean@hirsch-gruppe.com

Cristian Crisan: 0722438224 - Cluj, Salaj, Maramures, Bihor, Satu Mare.
E-Mail:  cristian.crisan@hirsch-gruppe.com

Mihai Ciochir: 0730650834 - Bucuresti-Ilfov, Dambovita, Prahova, Buzau, Galati.
E-Mail: mihai.ciochir@hirsch-gruppe.com

Vasile Cernicica: 0733557569 - Timisoara, Arad, Caras Severin, Hunedoara, Gorj, Mehedinti.
E-Mail:  vasile.cernicica@hirsch-gruppe.com

Cristian Apetrii: 0731822959 - Suceava, Botosani, Neamt, Bacau, Iasi, Vaslui, Vrancea.
E-Mail: cristian.apetrii@hirsch-gruppe.com

Alin Panait: 
0738642735 - Giurgiu, Calarasi, Ialomita, Constanta, Tulcea, Braila.
E-Mail: alin.panait@hirsch-gruppe.com

Claudiu Tomoiaga: 0731822958 - Valcea, Arges, Dolj, Olt, Teleorman.
E-Mail: claudiu.tomoiaga@hirsch-gruppe.com
 
Nume Prenume *
 
E-mail *
 
Subiect *
 
Mesaj *

Maxim de caractere:
 
Security code *
 
* = Obligatoriu